Sprint Booster Nedir?

2003 model ve üzeri bir çok araçta artık gaz teli bulunmamaktadır, gaz telinin yerini basit anlatımla aracın boğaz kelebeğine sinyal gönderen bir potansiyometre almıştır. Sprint booster otomobilin gaz pedalı sensörü ve boğaz kelebeği arasındaki sinyal transferini hızlandırarak aracınızın gaza daha tepkili olmasını sağlayan, aracınızın var olan gücünü daha erken elde etmenizi sağlayan, ödüllü ve TUV onaylı bi parçadır.

Aracınızdan beklediğiniz ara atak hareketlerini ve ilk gaz tepkilerindeki gecikmeleri yarı sürelerine indirmektedir. Örneğin Mini Cooper S de 0-100km akselerasyonu 0.7-0.9 saniye gibi hızlandırmaktadır ve düşük hacimli veya otomatik vitesli araçların alt devirlerdeki hantallığını %80 oranında iyileştirmektedir. Hiçbir extra alet gerektirmeden 5 dakikada takılabilen bu ünite otomobilinizden beklediğiniz extra performansı size anında hissettirdiği gibi, aracınızı daha da çok sevmenizi sağlayacak. Lütfen aşağıda yer alan videomuzu izleyiniz.

Gelin Sprint Booster'ı Ücretsiz Test Edin !

Aracınızın Gaz Pedalına Olan Tepkisi Geç mi Kalıyor ?
Aracınızla yüklü ve yokuş çıkarken biraz daha atak olabilmek için kaç defa klimanızı kapatmak zorunda kaldınız ? 
Sprint Booster elektronik gaz pedalınızdan kaynaklanan tepkime gecikmelerini %80 oranında ortadan kaldırarak aracınızı çok daha seri bir hale getirmektedir.
Sprint Booster aracınızın gaz pedalına extra bir alet gerektirmeden 5 dakikada takılabilen bir ara 'Amplifikatördür'. 
Aracınızın hiçbir elektronik sistemine zarar vermemektedir ve bunu TÜV belgesiyle onaylatmıştır. 
Sprint Booster 3 modu bulunan kumandası ile istenirse devre dışı bırakılabilir ve seviyesi ayarlanabilir.

Daha Fazla Bilgi İçin Resmi SprintBooster Türkiye Sayfasını Ziyaret Edin
www.sprintbooster-tr.com